Tym razem mamy tutaj dedykowaną ofertę tylko dla osób młodych nie mających więcej niż 25 lat. Warunki otrzymania bonusów 3 x 40,00 zł są na tyle proste, że jest to wykonalne do zrobienia dla każdego z uczestników tej promocji. Poniżej więcej informacji na temat promocji „Młodzi mogą więcej”. 

Oto podstawowe parametry tego konta:

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,

0 zł za obsługę karty debetowej,

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,

0 zł za przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej. 

Czy można chcieć czegoś więcej w tym wieku – nie mając żadnych przychodów lub minimalne? Chyba nie…a za nic się tutaj nie płaci, więc tak powinno wyglądać normalne konto we wszystkich bankach. No, ale w tym przypadku załapią się tylko Młodzi, którzy być może zostaną na stałe klientami tego banku. 

Czas trwania promocji:

Promocja z programu „Młodzi mogą więcej”, trwa od 01.04.2019 r. do 28.08.2019 r. 

Warunki do spełnienia:
  • złóż promocyjny wniosek o otwarcie konta wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej,
  • zaakceptuj oświadczenia we wniosku
  • zawrzyj z Bankiem umowę o prowadzenie rachunku – musi to być umowa indywidualna (nie możesz otworzyć konta razem z drugą osobą). 
Nagroda: 

Są trzy premie do zgarnięcia, każda po 40,00 zł. Tutaj w przypadku założenia konta w maju będziesz miał czas do spełnienia trzech zadań do końca czerwca bieżącego roku, a zadania wyglądają tak: 

Premia nr 1: Aby ją uzyskać należy wykonać 2 płatność telefonem dokonane w punktach handlowo-usługowych lub przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego. 

Premia nr 2: Aby ją uzyskać należy wykonać 2 przelewy na telefon wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK. 

Premia nr 3: Aby ją uzyskać to na koncie oszczędnościowym powiązanym z rachunkiem głównym musisz mieć na koniec miesiąca następującego po otwarciu konta minimum 10,00 zł. Oznacza to, że jeśli np. otworzysz konto w maju to czas na dokonanie tego wymogu masz na koniec czerwca). Jest kilka możliwości ustawienia tego aktywnego celu oszczędnościowego, tak aby uzbierać to 10,00 złotowe saldo (skonfigurujesz go Sam). Może to być określony procent od dokonanej transakcji – od 1-15%, zaokrąglenie do 10,00 zł lub określenie stałej kwoty, przy której odłoży się np. 1 złotówka na to konto. Czyli przykładowo ustawiasz, że przy każdej transakcji kartą odkłada się na konto oszczędnościowe 1,00 zł i tak po 10 transakcjach masz już uzbierane wymagane 10,00 zł. Jakie to proste. 

Jeśli konto założone zostanie w maju, to Premie zostaną wypłacone przez bank na koniec lipca. 

Jak widać warunki otrzymania 120,00 zł są bardzo łatwe, więc nie ma się specjalnie nad czym zastanawiać. W razie czego poniżej podsyłam ściągę jak to osiągnąć smile 

Realizacja celu: 

maj 2019

  • załóż w banku konto, kartę i dostęp do konta internetowego
  • zaakceptuj wszystkie oświadczenia
  • wykonaj 2 płatności telefonem z aplikacji Google Pay lub Apple Pay
  • wykonaj 2 przelewy Blikiem na telefon z aplikacji mobilnej banku

czerwiec 2019

  • odłóż 10,00 zł na koniec miesiąca na koncie oszczędnościowym
  • jeśli nie spełniłeś dwóch ostatnich warunków z maja to zrób je w tym miesiącu

lipiec 2019

  • po odebraniu wszystkich Premii możesz zostawić konto lub je zamknąć

 Powodzenia i udanych zakupów życzę cool