Bardzo aktywny w pozyskiwaniu nowych klientów jest ostatnio Paribas Bank. Wybrałem jedną z kilku propozycji, które ostatnio pojawiły się na rynku, a mianowicie bonus w postaci 250,00 zł do wykorzystania w sieci ORLEN. Warunki zdobycia nagrody są niesamowicie proste, a dodatkowo do konta dołączone jest ubezpieczenie podróżne, w ramach którego można zrezygnować np. z planowanego wyjazdu zagranicznego i uzyskać pełny zwrot za niewykorzystaną wycieczkę. Co ciekawe, Bank skrócił okres karencji dla byłych klientów z 24 do 12 miesięcy, co niewątpliwie jest świetną wiadomością, dla tych, co już kiedyś mieli tam konto a chcieliby tam powrócić…mi brakuje ok. 3-4 miesięcy i na pewno tam wrócę. Aby załapać się na promocję, to nie można zwlekać. Jest tylko 800 kart paliwowych do zgarnięcia i znając życie, to bardzo szybko się rozejdą. Kartę będzie można wykorzystać na stacja z logo FLOTA ORLEN do 28.02.2021r. 

Czas trwania promocji:

Promocja trwa od 6 maja do wykorzystania lub wykorzystania 800 prawidłowo złożonych wniosków, lecz nie później niż 31 lipca bieżącego roku. Przy czym podpisać umowę można najpóźniej za pośrednictwem kuriera maksymalnie do dnia 14 sierpnia tego roku. 

Warunki do spełnienia: 
 • Złóż wniosek o otwarcie konta w programie o nazwie: „Promocja otwarta na Świat” wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, za pomocą linka promocyjnego podanego na końcu opisu promocji najpóźniej do 31 lipca 2019 roku;
 • Otwórz konto i w tym celu zawrzyj umowę za pośrednictwem kuriera do 14.08.2019 r.
 • Aktywnie korzystaj z konta: Do 31 sierpnia 2019 r. aktywuj Aplikację GOmobile. 
 • W miesiącu kolejnym po tym, w którym otworzyłeś konto (już po aktywacji Aplikacji mobilnej) wykonaj minimum 3 płatności kartą płatniczą na minimum 300,00 zł.
Nagroda:

Jeśli spełnisz te banalne warunki, to organizator promocji wyśle Ci na maila informację o przyznanej nagrodzie i tymże mailu poda linka do strony, w której będzie trzeba uzupełnić dane do wysyłki karty podarunkowej ORLEN. Karta ta powinna dotrzeć do końca miesiąca, w którym zostanie podana informacja o w/w nagrodzie.

Dla przykładu:

Wysyłasz wniosek o konto w dniu 18 maja wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Następnie zawierasz umowę w dniu 22 maja i do końca miesiąca maja aktywujesz Aplikację GOmobile. W związku z tym transakcje bezgotówkowe, o których mowa musisz wykonać w czerwcu. Informację o nagrodzie otrzymasz do 17 lipca a nagrodę do 31 lipca.

Udział w promocji wziąć udział mogą tylko wnioski poprzez linka podanego na dole strony.

Zakładane konto to bardzo dobra opcja dla osób, które planują wyjazd w niedalekiej przyszłości np. na zagraniczny wyjazd, za który już dawno się zapłaciło. W życiu bywa różnie, czasami może się zdarzyć przypadek losowy uniemożliwiający wyjazd na tak bardzo oczekiwany wypoczynek i dużym plusem tego konta, jest to, że mamy możliwość rezygnacji z takiej podróży. Bezboleśnie, bo ubezpieczyciel wypłaci nam do 40.000 zł kosztów poniesionych w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Ale coś za coś. Tutaj Bank narzuca 10,00 zł opłatę za kartę płatniczą dołączoną do konta – tak czy siak, to i tak będzie się mocno na plusie po tej transakcji.

Wg cennika wygląda to tak:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 10 zł posiadanie karty płatniczej wydanej do konta, ale zobacz jak dużą korzyść otrzymujesz w zamian [zwrot za rezygnację z wyjazdu]
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;

Miałem już konto w Paribas Banku, jednak muszę odczekać okres karencji… i dopiero za 3-4  miesiące będę mógł skorzystać z takiej promocji wink Współpracę z tym Bankiem oceniam  – jak już kiedyś wspomniałem – bardzo wysoko. To na pewno górna półka bankowości i pewny temat do zrobienia. Tym razem taka okazja przejdzie mi koło nosa, ale chociaż Wy możecie z niej skorzystać laughing

I na koniec dla ułatwienia jak to rozplanować, aby doprowadzić do 100% skuteczności, czyli otrzymania bonusów.

Realizacja celu: 

maj 2019 

 • załóż w banku konto, kartę i dostęp do konta internetowego
 • wyraź wszystkie zgody marketingowe
 • nie musisz nic wpłacać w tym miesiącu, konto i karta są bezpłatne, no chyba, że chcesz je przetestować 🙂
 • do końca miesiąca aktywuj aplikację mobilną GOmobile 

czerwiec 2019 

 • wykonaj płatności kartą na minimum 300,00 zł (minimum 3 płatności), aby konto było bezpłatne 

lipiec 2019 

 • wykonaj płatności kartą na minimum 300,00 zł (minimum 3 płatności), aby konto było bezpłatne
 • około 17 lipca sprawdź, czy masz na mailu informację o wygranym bonusie 250,00 zł 

sierpień 2019 

 • wykonaj płatności kartą na minimum 300,00 zł (minimum 3 płatności), aby konto było bezpłatne
 • możesz zostawić konto lub zamknąć – Sam decydujesz – ja bym zamknął od razu smile 

Podsumowując, to jest to kolejna łatwa robota do zrobienia – jeśli chcesz zatankować sobie pełny bak paliwa za 250,00 zł to zadziałaj, póki są jeszcze możliwości – ale nie zapomnij, że pod tą promocję mają tylko 800 wniosków, więc warto się pospieszyć.