NIESTETY KONIEC PROMOCJI… tym razem rozeszła się w 2 dni frown

Trwa dalsza ofensywa Paribas Banku na zdobywanie nowych klientów smile I tak tym razem jest możliwość zdobycia 300,00 zł za wykonanie niezmiernie łatwych zadań. Tak samo jak poprzednio… Bank skrócił okres karencji dla byłych klientów z 24 do 12 miesięcy, co niewątpliwie jest świetną wiadomością, dla tych, co już kiedyś mieli tam konto a chcieliby tam powrócić…mi brakuje – jak w poprzednim wpisie wspomniałem – ok. 3 miesięcy i na pewno tam wrócę. Aby załapać się na promocję, to nie można zwlekać. Jest tylko 2000 miejsc  i znając życie, to bardzo szybko się rozejdą. 

Czas trwania promocji:

Promocja trwa od 3 czerwca do wykorzystania lub wykorzystania 2000 prawidłowo złożonych wniosków, lecz nie później niż 23 czerwca bieżącego roku lub do wyczerpania 2000 wniosków objętych promocją. Przy czym podpisać umowę można najpóźniej za pośrednictwem kuriera maksymalnie do dnia 9 lipca tego roku. 

Warunki do spełnienia: 
 • Złóż wniosek o otwarcie konta w promocji o nazwie: „Zgarnij premię” wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, za pomocą linka promocyjnego podanego na końcu opisu promocji najpóźniej do 23 czerwca 2019 roku;
 •  Otwórz konto i w tym celu zawrzyj umowę za pośrednictwem kuriera do 9 lipca 2019 r. 
 • Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe
 • Do 31 lipca aktywuj aplikację mobilną Banku o nazwie GoMobile
 • W każdym z miesięcy: lipiec – sierpień 2019 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe np. płacąc w punktach handlowo – usługowych po 200 zł na każdy miesiąc
 • W lipcu i sierpniu wykonaj po 2 przelewy z aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej na dowolne kwoty. Tutaj można nawet przelać jakąkolwiek wpłatę na inne konto, nawet swoje w innym banku i to zadanie jest zaliczone.

Należy pamiętać o tym, że na potrzebę promocji trzeba wydać 200,00 zł płacąc kartą w punktach handlowo usługowych, np. w sklepie czy na stacji benzynowej, itp. Nie można tego uczynić płacąc w Internecie lub innych punktach podanych poniżej (one są wykluczone): 

„Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Nagroda:

Pierwsza nagroda pieniężna jest w wysokości 150,00 zł  i zostaniesz o niej poinformowany do dnia 23 sierpnia a do końca tego samego miesiąca zostanie ona wypłacona na nowe konto.

Drugą nagrodę stanowi nagroda pieniężna w wysokości 150,00 zł i poinformują Cię o niej do 22 września a do końca w/w miesiąca wypłacą je na to samo konto co poprzednio. 

W celu odbioru pierwszej nagrody otrzymasz informację o jej zdobyciu poprzez maila od Organizatora promocji na podany podczas rejestracji w formularzu rejestracyjnym adres e-mail. Prześlą tam wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą do zalogowania się na bezpiecznej stronie Organizatora, której dotyczy link; 

I tutaj obowiązkowo do dnia 27 sierpnia 2019 r., należy zalogować się na stronie wskazanej w wiadomości od Organizatora za pomocą swojego adresu e-mail, podanego w Formularzu rejestracyjnym oraz przesłanych uprzednio przez Organizatora linku i unikalnego kodu oraz przekazać numer konta osobistego, na który zostanie wypłacona nagroda. 

Druga nagroda zostanie przez Organizatora przekazana w terminie, który wskazałem wyżej. 

Wydanie nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagrody w Promocji są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. 

Udział w promocji wziąć udział mogą tylko wnioski poprzez linka podanego na dole strony.

 Konto wg cennika wygląda tak:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0/3,00 zł za kartę. Jeśli wykonasz 1 płatność kartą, to wtedy jest bezpłatna
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;

Miałem już konto w Paribas Banku, jednak muszę odczekać okres karencji… i dopiero za 3  miesiące będę mógł skorzystać z takiej promocji winkWspółpracę z tym Bankiem oceniam  – jak już kiedyś wspomniałem – bardzo wysoko. To na pewno górna półka bankowości i pewny temat do zrobienia. Po raz kolejny taka okazja przejdzie mi koło nosa, ale chociaż Wy możecie z niej skorzystać…a ja już wkrótce, bo może znowu zwiększą budżet za otwarcie nowego konta, tak coś koło września…oby smile Jeśli chciałbyś, żeby ktoś z Twoich przyjaciół załapał się również na tą promocję, to koniecznie udostępnij mu mój wpis. 

I na koniec dla ułatwienia jak to rozplanować, aby doprowadzić do 100% skuteczności, czyli otrzymania bonusów. 

Realizacja celu: 

czerwiec 2019

 • załóż w banku konto, kartę i dostęp do konta internetowego
 • wyraź wszystkie zgody marketingowe
 • nie musisz nic wpłacać w tym miesiącu, konto i karta są bezpłatne, no chyba, że chcesz je przetestować 🙂
 • aktywuj aplikację mobilną Banku – GoMobile (jest czas do 31 lipca)

lipiec 2019

 • wykonaj płatności kartą na minimum 200,00 zł
 • wykonaj dwa przelewy na dowolne kwoty (może być Twoje konto w innym banku)
 • aktywuj aplikację mobilną Banku (jeśli tego nie zrobiłeś/aś w czerwcu)

sierpień 2019

 • wykonaj płatności kartą na minimum 200,00 zł
 • wykonaj dwa przelewy na dowolne kwoty (może być Twoje konto w innym banku)
 • najpóźniej do 27 sierpnia sprawdź, czy masz na mailu informację o otrzymanych pierwszym bonusie 150,00 zł, zarejestruj się po odbiór nagrody *sprawdzaj skrzynkę SPAM, czy tam nie „siedzi” taka informacja

wrzesień 2019

 • wykonaj 1 płatności kartą, aby konto było bezpłatne
 • po odebraniu drugiej nagrody na koniec miesiąca możesz zamknąć konto lub zostać dalej jego klientemsmile 

Podsumowując, to jest to kolejna łatwa robota do zrobienia – zdobyć można łatwe 300,00 zł wg mojej instrukcji. Jeśli jesteś zainteresowany to nie zwlekaj, ponieważ jest tylko 2000 wniosków. Dlaczego inni mieliby skorzystać, a TY nie ?