Paribas Bank dalej dość wysoko promuje otwarcie konta w swoim banku smile Tym razem jest możliwość zdobycia 300,00 zł w formie 3 bonów zakupowych do Biedronki za wykonanie niezmiennie łatwych zadań. Tendencja obniżania okresu karencji staje się coraz niższa i tu Bank skrócił taki okres dla byłych klientów z 12 do 9 miesięcy, co niewątpliwie jest świetną wiadomością, dla tych, co już kiedyś mieli tam konto, a chcieliby tam powrócić. Aby załapać się na promocję, to nie można zwlekać. Jest tylko 3000 miejsc i znając życie, to bardzo szybko się rozejdą.  

Czas trwania promocji:

Promocja trwa od 28 stycznia do 19 lutego lub wykorzystania 3000 prawidłowo złożonych wniosków. Przy czym podpisać umowę można najpóźniej za pośrednictwem kuriera do dnia 4 marca tego roku. 

Warunki do spełnienia:
 • Zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o otwarcie konta w promocji o nazwie: „Apetyt na premię” wraz z kartą (wg mnie najlepiej wybrać „Kartę Otwartą na Dzisiaj”) i dostępem do bankowości elektronicznej, za pomocą linka promocyjnego podanego na końcu opisu promocji najpóźniej do 19 lutego 2020 roku; 
 • Otwórz konto i w tym celu zawrzyj umowę za pośrednictwem kuriera do 4 marca 2020 r. 
 • Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe 
 • Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 50,00 zł w Bonie do Biedronki (nagroda nr 1) 
 • W marcu i kwietniu wykonaj płatności kartą na minimum 300,00 zł (w każdym z tych dwóch miesięcy, może być wiele transakcji) oraz zapewnij wpływy na konto minimum 1000,00 zł w każdym z tych dwóch miesięcy. Wpływ może być przesłany z innego naszego konta w innym banku, może być nawet zaksięgowany przez kilka minut…najważniejsze, żeby dotarł. Wykluczone są wpływy/przelewy z Paribas Banku, Polbanku i BGŻ. Po spełnieniu tego warunku otrzymamy nagrodę nr 2 – 150,00 w formie kolejnego Bonu do Biedronki. 
 • W maju: wykonaj płatności kartą na minimum 300,00 zl oraz dokonaj wpływu na konto min. 1000,00 zł – za ten manewr otrzymasz ostatnią nagrodę (nr 3) w kwocie 100,00 zł. Aby go uzyskać należy spełnić zadanie opisane w poprzednim punkcie. 

Należy pamiętać o tym, że na potrzebę promocji trzeba wydać 300,00 zł płacąc kartą w punktach handlowo usługowych, np. w sklepie czy na stacji benzynowej, itp. Nie można tego uczynić płacąc w Internecie lub innych punktach podanych poniżej (one są wykluczone): 

„Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Nagroda:

Pierwsza nagroda (za otwarcie konta) w formie Bonu jest w wysokości 50,00 zł  i zostaniesz o niej poinformowany do dnia 23 kwietnia, a do końca tego samego miesiąca otrzymasz ten Bon (w formie e-kodu) sms-em. 

Drugą nagrodę stanowi Bon w wysokości 150,00 zł i poinformują Cię o niej mailem do 25 maja a do końca w/w miesiąca otrzymasz także Bon w formie e-kodu, wysłany będzie również sms-em. 

Trzecia nagroda, to oczywiście ostatni Bon w wysokości 100,00 zł – tutaj mailem otrzymasz informację do 24 czerwca o otrzymaniu takiej nagrody, a sms z e-kodem dojdzie do Ciebie maksymalnie do 30 czerwca. 

Udział w promocji wziąć udział mogą tylko wnioski poprzez linka podanego na dole strony. 

Konto wg cennika wygląda tak:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0/3,00 zł za kartę. Jeśli wykonasz 1 płatność kartą, to wtedy jest bezpłatna
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 

Miałem już konto osobiste w Paribas Banku – współpracę z tym Bankiem oceniam  – jak już kiedyś wspomniałem – bardzo wysoko. To na pewno górna półka bankowości i pewny temat do zrobienia.  Ja niestety mam tam konto firmowe, więc z góry jestem skreślony z udziału w ich promocjach, ale przynajmniej moja druga połówka z niej już skorzystała. Jeśli chciałbyś, żeby ktoś z Twoich przyjaciół załapał się również na tą promocję, to koniecznie udostępnij mu ten wpis. 

I na koniec dla ułatwienia jak to rozplanować, aby doprowadzić do 100% skuteczności, czyli otrzymania bonusów, zacznijmy, przykładowo od założenia konta już w lutym. 

Realizacja celu: 

Luty 2020

 • załóż w banku konto, kartę i dostęp do konta internetowego
 • wyraź wszystkie zgody marketingowe
 • nie musisz nic wpłacać w tym miesiącu, konto i karta są bezpłatne, ale możesz je przetestować, czy działa wink

Marzec 2020

 • wykonaj płatności kartą na minimum 300,00 zł
 • dokonaj wpływu na konto minimum 1000,00 zł

Kwiecień 2020

 • wykonaj płatności kartą na minimum 300,00 zł
 • dokonaj wpływu na konto minimum 1000,00 zł

Maj 2020

 • wykonaj płatności kartą na minimum 300,00 zł
 • dokonaj wpływu na konto minimum 1000,00 zł 

Po odebraniu ostatniej nagrody na koniec miesiąca (lub najlepiej już w czerwcu) możesz zamknąć konto lub zostać dalej zadowolonym klientem Banku smile

Podsumowując, to jest to kolejna łatwa robota do zrobienia – zdobyć można łatwe 300,00 zł w Bonach do Biedronki wg mojej instrukcji. Jeśli jesteś zainteresowany to nie zwlekaj, ponieważ jest tylko 3000 wniosków. Dlaczego inni mieliby skorzystać, a TY niecool ?