Powraca niezwykle popularna promocja z bonem kodem zakupowym do Biedronki o wartości 400,00 zł do wykorzystania. Nie koniecznie trzeba wykorzystać go jednorazowo, tak też można…ale można też kilkukrotnie wykorzystać ten bon, aż do całkowitego wyzerowania. Jeśli posiadasz stały dochód (im większy, tym większa szansa na otrzymanie karty kredytowej od Citi Banku), to powinieneś się załapać na taki bonus. W poprzedniej edycji należało dokonać zakupów za 2000,00 zł a teraz już wydać tylko 1500,00 zł. 

Czas trwania promocji: 

Promocja rozpoczyna się 18.10.2019 r. i trwa do dnia 22.01.2020 r. lub do odwołania przez Bank.  

Warunki do spełnienia: 
 • do dnia 22.01.2020 r. należy złożyć wniosek o kartę kredytową wchodząc na przycisk „Przejdź na stronę promocji” oraz zawrzeć umowę o kartę kredytową,
 • Bank poprosi o zaświadczenie o dochodach. Najczęściej jednak proszą je w formie wyciągu z konta, wtedy obejdzie się bez wycieczki do pracodawcy
 • Po otrzymaniu karty aktywuj ją i wydaj 1500,00 zł w ciągu najbliższych 3-ech miesięcy. Czas na wydanie tej kwoty liczony jest od pełnego miesiąca następującego po otwarciu karty. Dla przykładu: zakładasz kartę w październiku, to czas na wydanie 1500,00 zł masz do końca do końca stycznia 2020 roku, więc możesz wydawać miesięcznie po 500,00 zł (oczywiście spłacając ją regularnie) i osiągasz cel. Nie musisz otwierać konta w Citi Banku.
 • Zaloguj się w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku – tutaj możesz kontrolować wydatki. 
 • Po otrzymaniu karty należy obowiązkowo zalogować się w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po otrzymaniu karty. Jeśli więc kartę otrzymasz jeszcze w październiku, to do końca listopada musisz spełnić ten warunek. 
Nagroda:  

Po wydaniu minimum 1500,00 zł (może być to wydatek jednorazowy) otrzymasz informację od Banku na temat przyznanej nagrody. Nastąpi to do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Dla przykładu: jeśli w listopadzie wydamy już 1500,00 zł, to informację (w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej) o nagrodzie otrzymamy najpóźniej do końca grudnia. Natomiast bon do Biedronki w postaci E-kodu otrzymasz w ciągu 60 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody. Jeśli Bank przeciągnie wydanie bonu o ten okres, to możemy mieć extra 400,00 zł na koniec lutego. Bon ważny będzie przez pół roku i będzie go można wykorzystać wielokrotnie, aż do całkowitego wyzerowania.  

Wnioski o kartę kredytową składane w inny sposób niż za pośrednictwem strony, nie będą brały udziału w Promocji.  

Kryteria zarobkowe do spełnienia:

  dla osób na etacie: 

 • wiek – minimum 18 lat,
 • dochód netto – minimum 1200,00 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące  

dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą: 

 • wiek – minimum 18 lat,
 • działalność gospodarcza minimum 2 lata,
 • dochód netto – minimum 2500,00 zł  

I teraz najważniejsze – karta nic nie kosztuje! 0 za użytkowanie karty i to bez warunków. Jeśli spełnisz warunek wydania 1500,00 zł na potrzeby otrzymania bonu, to możesz ją śmiało schować i nawet z niej nie korzystać – i tak nic za nią nie zapłacisz.  

Jeśli jesteś zainteresowany taką promocją, to śmiało aplikuj.  

Realizacja celu:

Jeśli złożysz wniosek w październiku i aktywujesz kartę kredytową dopiero w listopadzie:

październik 2019

 • Złóż wniosek do Citi Banku poprzez link o przyznanie karty kredytowej

listopad 2019

 • aktywuj kartę w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Citi Banku
 • wydaj 1500,00 zł na zakupach w punktach handlowo-usługowych (można przeciągnąć na kolejny miesiąc, jednak wydanie bonu opóźni się o ten czas)

grudzień 2019

 • spłać kartę w podanym przez Bank terminie [jeśli wydawać chcesz jeszcze we grudniu, to spłać ją w styczniu]
 • po wydaniu 15000,00 zł otrzymasz informację od Banku o przyznaniu nagrody w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej

styczeń/luty 2019

 • spłać kartę w podanym przez Bank terminie [jeśli robiłaś/eś nią zakupy w grudniu to spłać ją w styczniu]
 • otrzymasz informację na temat Bonu w postaci E-kodu o wartości 400,00 zł do wielokrotnego wykorzystania w ciągu 6 miesięcy. 

Jeśli masz rozsądne dochody i masz odpowiednią zdolność kredytową, to ta promocja jest dla Ciebie.

Aplikuj póki Bank nie odwoła promocji, albowiem różnie to wyglądało w historii. Jedyny minus jest taki, że można czekać aż do dwóch tygodni na kontakt konsultanta z infolinii spowodowany bardzo dużą ilością spływających do obsługi wniosków. Ja czekałem około 10 dni, aż ktoś łaskawie zadzwoni …

Karta posiada wiele dodatkowych korzyści, m.in. możesz zakupić w przyszłości bilety w przedsprzedaży na koncerty topowych zespołów, które przyjeżdżają do Polski. Do tej pory można było je nabyć jeszcze przed wprowadzeniem ich do powszechnej dystrybucji takich gwiazd jak: Jay-Z & Beyoncé, Maroon 5, Metallica, Pink, Bon Jovi, Muse, Backstreet Boys, Disturbed czy Phil Collins i wiele wiele innych. A to wszystko dzięki współpracy Citi Handlowego z Live Nation.

Korzystaj zatem z okazji !