Paribas Bank nie przestaje zaskakiwać. Na ten moment nie ma innego Banku, który tak dynamicznie walczy o kolejnego nowego klienta. Tym razem do zgarnięcia jest 250,00 zł w gotówce, które Bank prześle w dwóch turach po spełnieniu bardzo łatwych warunków. Ponadto Bank skrócił okres karencji dla byłych klientów z 24 do 12 miesięcy, co niewątpliwie jest świetną wiadomością, dla tych, co już kiedyś mieli tam konto a chcieliby tam powrócić…mi brakuje – jak w poprzednim wpisie wspomniałem – ok. 3-4 miesięcy i na pewno tam wrócę. Aby załapać się na promocję, to nie można zwlekać. Jest tylko 1500 miejsc  i znając życie, to bardzo szybko się rozejdą. 

Czas trwania promocji:

Promocja trwa od 17 maja do wykorzystania lub wykorzystania 800 prawidłowo złożonych wniosków, lecz nie później niż 9 czerwca bieżącego roku lub do wyczerpania 1500 wniosków objętych promocją. Przy czym podpisać umowę można najpóźniej za pośrednictwem kuriera maksymalnie do dnia 30 czerwca tego roku. 

Warunki do spełnienia: 
 • Złóż wniosek o otwarcie konta w promocjio nazwie: „Zgarnij premię” wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, za pomocą linka promocyjnego podanego na końcu opisu promocji najpóźniej do 9 czerwca 2019 roku; 
 • Otwórz konto i w tym celu zawrzyj umowę za pośrednictwem kuriera do 30.06.2019 r. 
 • Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe 
 • W każdym z miesięcy: lipiec – sierpień 2019 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300,00 zł oraz otrzymaj „wpływy” na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000,00 zł 

„Wpływ” na konto nie musi pochodzić z wypłaty, może to być zwykły przelew wykonany na Twoje nowe konto z innego konta w innym banku. Wystarczy, że puścisz 1000,00 zł i zostanie ona zaksięgowana na nowym koncie… a możesz go odesłać z powrotem na swoje główne konto. Oczywiście należy pamiętać o tym, że na potrzebę promocji trzeba wydać 300,00 zł płacąc kartą w punktach handlowo usługowych, np. w sklepie czy na stacji benzynowej, itp. 

Nagroda:

Pierwsza nagroda pieniężna jest w wysokości 150,00 zł  i zostaniesz o niej poinformowany do dnia 19 sierpnia a do końca tego samego miesiąca zostanie ona wypłacona na nowe konto.

Drugą nagrodę stanowi nagroda pieniężna w wysokości 100,00 zł i poinformują Cię o niej do 18 września a do końca w/w miesiąca wypłacą je na to samo konto co poprzednio. 

W celu odbioru pierwszej nagrody otrzymasz informację o jej zdobyciu poprzez maila od Organizatora promocji na podany podczas rejestracji w formularzu rejestracyjnym adres e-mail. Prześlą tam wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą do zalogowania się na bezpiecznej stronie Organizatora, której dotyczy link; 

I tutaj obowiązkowo do dnia 26 sierpnia 2019 r., należy zalogować się na stronie wskazanej w wiadomości od Organizatora za pomocą swojego adresu e-mail, podanego w Formularzu rejestracyjnym oraz przesłanych uprzednio przez Organizatora linku i unikalnego kodu oraz przekazać numer konta osobistego, na który zostanie wypłacona nagroda. 

Druga nagroda zostanie przez Organizatora przekazana w terminie, który wskazałem wyżej. 

Wydanie nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagrody w Promocji są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. 

Udział w promocji wziąć udział mogą tylko wnioski poprzez linka podanego na dole strony. 

Konto wg cennika wygląda tak:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0/3,00 zł za kartę. Jeśli wykonasz 1 płatność kartą, to wtedy jest bezpłatna
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 

Miałem już konto w Paribas Banku, jednak muszę odczekać okres karencji… i dopiero za 3-4  miesiące będę mógł skorzystać z takiej promocji smile Współpracę z tym Bankiem oceniam  – jak już kiedyś wspomniałem – bardzo wysoko. To na pewno górna półka bankowości i pewny temat do zrobienia. Tym razem taka okazja przejdzie mi koło nosa, ale chociaż Wy możecie z niej skorzystać smile 

I na koniec dla ułatwienia jak to rozplanować, aby doprowadzić do 100% skuteczności, czyli otrzymania bonusów. 

Realizacja celu: 

maj 2019

 • załóż w banku konto, kartę i dostęp do konta internetowego
 • wyraź wszystkie zgody marketingowe
 • nie musisz nic wpłacać w tym miesiącu, konto i karta są bezpłatne, no chyba, że chcesz je przetestować 🙂

czerwiec 2019

 • wykonaj płatność na dowolną kwotę, aby konto było bezpłatne

lipiec 2019

 • wykonaj płatności kartą na minimum 300,00 zł
 • dokonaj wpływu na konto minimum 1000,00 zł

sierpień 2019

 • wykonaj płatności kartą na minimum 300,00 zł
 • dokonaj wpływu na konto minimum 1000,00 zł
 • około 19 sierpnia sprawdź, czy masz na mailu informację o wygranym pierwszym bonusie 150,00 zł

wrzesień 2019

 • wykonaj płatność na dowolną kwotę, aby konto było bezpłatne
 • po otrzymaniu drugiej nagrody możesz zostawić konto lub zamknąć – Sam decydujesz – ja bym zamknął od razu cool 

Podsumowując, to jest to kolejna łatwa robota do zrobienia – zdobyć można łatwe 250,00 zł wg mojej instrukcji. Jeśli jesteś zainteresowany to nie zwlekaj, ponieważ jest tylko 1500 wniosków. Powodzenia.