Paribas Bank nie przestaje kusić nowych klientów coraz wyższymi stawkami za otwarcie konta cool I tak tym razem jest możliwość zdobycia 350,00 zł za wykonanie niezmiernie łatwych zadań. Tak samo jak poprzednio… Bank skrócił okres karencji dla byłych klientów aż do 9 miesięcy, co niewątpliwie jest świetną wiadomością, dla tych, co już kiedyś mieli tam konto a chcieliby tam powrócić…. Aby załapać się na promocję, to nie można zwlekać. Jest tylko 4500 miejsc  i znając życie, to bardzo szybko się rozejdą. Odbiór nagrody podzielony jest na dwa etapy, ale o tym poniżej. 

Czas trwania promocji:

Promocja trwa od 14 października do wykorzystania 4500 prawidłowo złożonych wniosków, lecz nie później niż 31 października bieżącego roku. Przy czym podpisać umowę można najpóźniej za pośrednictwem kuriera maksymalnie do dnia 6 listopada tego roku. 

Warunki do spełnienia: 
 • Złóż wniosek o otwarcie konta w promocji o nazwie: „Konto z możliwościami” wraz z kartą (najlepiej wybrać kartę Otwartą na Dzisiaj) i dostępem do bankowości elektronicznej, za pomocą linka promocyjnego podanego na końcu opisu promocji najpóźniej do 31 października 2019 roku; 
 • Otwórz konto i w tym celu zawrzyj umowę za pośrednictwem kuriera do 6 listopada 2019 r.;
 • Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe; 
 • W listopadzie wykonaj 3 transakcje bezgotówkowe na dowolne kwoty np. płacąc w punktach handlowo-usługowych 
 • W grudniu wykonaj płatności bezgotówkowe na kwotę minimum 200,00 zł oraz dokonaj wpływu na konto w wysokości 1000,00 zł. Tutaj można nawet przelać tą kwotę z innego naszego konta w innym banku i to zadanie jest zaliczone. 

Należy pamiętać o tym, że na potrzebę promocji trzeba wydać 200,00 zł płacąc kartą w punktach handlowo usługowych, np. w sklepie czy na stacji benzynowej, itp. Nie można tego uczynić płacąc w internecie lub innych punktach podanych poniżej (one są wykluczone): 

„Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Nagroda:

Pierwsza nagroda pieniężna jest w wysokości 150,00 zł  i zostaniesz o niej poinformowany mailowo do dnia 20 grudnia. W tymże mailu, organizator promocji poda unikalny kod do strony, gdzie wpisuje się nasz nr konta biorący udział w promocji. Na wpisanie nr konta mamy do 25 grudnia i najpóźniej do 31 grudnia wpłynie ta kwota na naszego konto.

Drugą nagrodę stanowi nagroda pieniężna w wysokości 200,00 zł i poinformują Cię o niej do 20 stycznia września a do końca w/w miesiąca wypłacą je na to samo konto co poprzednio. Nic już nie trzeba wypełniać. 

Wydanie nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagrody w Promocji są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. 

Udział w promocji wziąć udział mogą tylko wnioski poprzez linka podanego na dole strony. 

Konto wg cennika wygląda tak:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0/3,00 zł za kartę. Jeśli wykonasz 1 płatność kartą, to wtedy jest bezpłatna
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 

Miałem już konto w Paribas Banku. Współpracę z tym Bankiem oceniam  – jak już kiedyś wspomniałem – bardzo wysoko. To na pewno górna półka bankowości i pewny temat do zrobienia. Po raz kolejny taka okazja przejdzie mi koło nosa, ale chociaż Wy możecie z niej skorzystać… Jeśli chciałbyś, żeby ktoś z Twoich przyjaciół załapał się również na tą promocję, to koniecznie udostępnij mu mój wpis. 

I na koniec dla ułatwienia jak to rozplanować, aby doprowadzić do 100% skuteczności, czyli otrzymania bonusów. 

Realizacja celu: 

październik2019

 • załóż w banku konto i kartę debetową
 • wyraź wszystkie zgody marketingowe
 • nie musisz nic wpłacać w tym miesiącu, konto i karta są bezpłatne, no chyba, że chcesz je przetestować smile

listopad 2019

 • wykonaj 3 płatności kartą na dowolne kwoty

grudzień 2019

 • wykonaj płatności kartą na minimum 200,00 zł
 • dokonaj wpływu na konto 1000,00 zł
 • najpóźniej do 20 grudnia sprawdź, czy masz na mailu informację o otrzymanych pierwszym bonusie 150,00 zł, i najpóźniej do 25 grudnia zarejestruj się po odbiór nagrody *sprawdzaj skrzynkę SPAM, czy tam nie „siedzi” taka informacja
 • na koniec miesiąca wpłynie 150,00 zł smile

styczeń 2019

 • wykonaj 1 płatności kartą, aby konto było bezpłatne
 • po odebraniu drugiej nagrody na koniec miesiąca (200,00zł) możesz zamknąć konto lub zostać dalej jego klientem laughing 

Podsumowując, to jest to kolejna łatwa robota do zrobienia – zdobyć można łatwe 350,00 zł w dwóch etapach wg mojej instrukcji. Jeśli jesteś zainteresowany to nie zwlekaj, ponieważ jest tylko 4500 wniosków. Dlaczego inni mieliby skorzystać, a TY nie ?