Ogłoszenie grzecznościowe, kontakt na końcu posta.

Proszę o przeczytanie całego ogłoszenia przed kontaktem.

Mieszkanie ma 47 m2 i znajduje się na parterze przy ulicy Południowej na osiedlu Milica. Jest po generalnym remoncie, który zakończył się w maju 2020 roku, dostępne do wynajmu będzie od ręki roku, chętnych zapraszam do kontaktu.

Elewacja budynku – nowa (mury mają około metra grubości), w środku (w zimie) jest ciepło nawet przy wyłączonych kaloryferach. Budynek posiada domofon. Okna PCV z okuciem antywłamaniowym, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.

Mieszkanie składa się z:
– 2 pokoi: dużego ok. 22m2 oraz mniejszego ok. 10 m2 – nie są umeblowane,
– szerokiego korytarza, który jest świetnie doświetlony (ściany są w kolorze białym),
– łazienki, wyposażona, gdzie znajduje się: wanna, pralka, szafka na kosmetyki, piecyk gazowy, zainstalowany czujnik gazu dla bezpieczeństwa,
– kuchni: w pełni umeblowana (stół + 2 krzesła), kuchenka gazowo-elektryczna (nowa), okap (nowy), za chwilę będzie zakupiona nowa lodówko- zamrażarka, nowe płytki, parapet drewniany, oświetlenie LEDowe blatu, dodatkowa lampa LED nad stolikiem. Zainstalowany czujnik gazu.

W mieszkaniu została założona nowa instalacja elektryczna, wszędzie położone są gładzie (pomalowane), wszystkie pomieszczenia mają założone energooszczędne żarówki LED (mniejsze rachunki). Wymienione są wszystkie kaloryfery na aluminiowe. Wszędzie zainstalowane są nowe parapety drewniane (lakierowane). Przy oknach zainstalowane są nowe podwójne karnisze (bez firan). Drzwi wewnętrzne w dwóch pokojach są wymienione na nowe. Położone są nowe panele w obydwu pokojach. Jest możliwość podłączenia telewizji z Vectry w dużym pokoju. W kuchni oraz małym pokoju zainstalowane są nowe rolety wewnętrzne.

Okolica jest bardzo spokojna. W pobliżu znajduje się Kaufland i Castorama, plac zabaw dla dzieci, zamykany plac rowerowy. Dojazd do drogi ekspresowej S7 przy Castoramie zajmuje maksymalnie 2 minuty.

Warunki wynajmu:
– odstępne – 1050,00 + czynsz do wspólnoty (480-580) + media (prąd, gaz, + zaliczka na wodę)
Realnie, aby myśleć o wynajmie, to trzeba być przygotowanym przynajmniej na koszt ok. 1500,00- 1600,00 zł/m-c w zależności od ilości osób, które będą tu zamieszkiwać
– najem okazjonalny, umowa na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
– Kaucja 1500,00 zł

Mieszkania nie wynajmuję Obcokrajowcom oraz agencjom nieruchomości. Preferuję osoby nie palące.

Jeśli cenisz sobie spokój, bezpieczeństwo i komfort, to zapraszam do kontaktu w godzinach 9-18, pod numer: 694 912 870.