O Blogu

Długo się zabierałem za to, żeby go wkońcu zacząć, ale jak mawia klasyk “lepiej późno, niż wcale” i tak w końcu zrealizowałem mój pomysł.

Na blogu – tak jak w tytule strony będę się zajmował promocjami bankowymi, które w ostatnim czasie nasilają się ze storny banków, które funkcjonują na naszym rynku. Banki z roku na rok podwyższają swoje budżety na działania promocyjne swoich produktów. Stąd szykują coraz lepsze oferty – szczególnie dla nowych klientów … niestety wink

Ten kto trzyma się jednego banku, to z pewnością myśli kategoriami, że nie da się zarobić na bankach, ponieważ to one są stworzone, aby na nas zarabiać. Nic bardziej mylnego ! W ostatnim czasie pojawiło się bardzo dużo ciekawych ofert, np. za założenie konta bankowego i szkoda byłoby nie wziąć udziału w tak prostej promocji konta, biorąc uwagę, że jest to legalne i każdy może na tym skorzystać:

– Bank – który wypełni plan na pozyskanie nowych klientów, mając na to odpowiednie środki w budżecie rocznym;

– Klient – przykładowo za otwarcie konta i spełnienie najprostszych zadań, typu: “zasil swoje konto 1000 zł przez trzy miesiące z rzędu i wykonaj płatności kartą na minimum 300.00 zł/miesiąc, a otrzymasz 100.00, 150.00 … 200.00 zł. za te operacje po 3 lub 4 miesiącach.

TO JEST NAPRAWDĘ PROSTE !

Jeśli tego przypilnujesz to możesz być pewny, że pojawi się nagroda od banku na Twoim koncie. Po odebraniu bonusa za otwarcie konta można bezpłatnie je zamknąć lub też zostawić i zrezygnować ze starego, które nie generuje żadnego zysku.

I wtedy namacalnie możesz być świadkiem, jak takiemu podmiotowi, abyś dalej trzymał u nich swoje pieniądze (np. oferują cashback, czyli zwrot za zakupy od 1 do nawet 10%, konto bez warunków, vouchery do sklepów, itd.), co będzie Twoim kolejnym zyskiem.

Ofery banków są bardzo zróżnicowane, ale jeśli wydajesz pieniądze w sklepach, kupujesz paliwo i normalnie funkcjonujesz jako obywatel, to jest to w 100% w Twoim zasięgu i absolutnie wykonalne. 

Planuję przeanalizować wszystkie wiodace oferty, lub gdy nie będę widział sensu, żebym z nich korzystał, to najwyżej o nich tylko wspomnę. Prześwietlę i nakreślę plan miesięczny, tak aby każdy mój Czytelnik mógł przypilnować planu realizacji promocji, a także opiszę “haczyki”, z których czasami korzystają banki, aby mieć podstawy do nie wypłacania nagrody. Są również pewne sposoby, aby wykonać ich warunki minimalnym, kub zerowym kosztem – tak, jak w footballu – liczy się tylko skuteczność, kto ją ma ten wygrywa, a przegrany płacze cool

W moim długofalowym planie chciałbym stworzyć program do zarządzania umowami bankowymi, gdzie wprowadzasz dane oraz warunki otrzymania nagrody i docelowo wygenerujesz plik z takim właśnie planem do wykonania na każdy miesiąc.

PROSTY PLAN DZIAŁANIA !

Plan naszego działania jest prosty – zyskać bonus od banku, który może być fajnym dodatkiem od banku do naszej wypłaty. Możesz go przeznaczyć na różne cele np.: kupić drugiej połówce prezent, oszczędzić na emeryturę lub też normlanie wydać, chociażby na zagraniczny wyjazd, który do tej pory mógłbyć jedynie w sferze marzeń. Jak są możliwości, to je wykorzystaj, tak jak ja*.

(* uwaga to jest wciągające 🙂 )

Pozdrawiam

Bankohood.