Czy chciał/a/byś mięć taką kartę bankową, którą płacąc masz świadomość, że oszczędził/eś/aś właśnie 5% za zakup? Taką właśnie kartę proponuje T-Mobile Usługi Bankowe. Jeśli nie znasz takiego banku, to już nadmieniam, że jest to marka, dla której bankowość świadczy Alior Bank S.A., przy ulicy Łopuszańskiej 38 D z Warszawy. Tutaj po założeniu konta Freeminum otrzymujesz – 5% zwrotu wartości zakupów. Dzięki temu na Twoje konto może wrócić do 15 zł każdego miesiąca i tak przez pół roku możesz zdobyć 90,00 zł.

Czas trwania promocji:

Trwa do odwołania przez Bank

Założenie konta jest bardzo proste, jak nigdy wcześniej. Wystarczy wypełnić wniosek internetowy – zajmie to najwyżej kilka minut. Wszystko bez odchodzenia od komputera i wychodzenia z domu! We wniosku możesz wybrać najbardziej dogodny dla Ciebie sposób podpisania umowy:

Przez Internet:

 • We wniosku internetowym wybierz opcję „Umowa online (potwierdzenie przelewem)” i wypełnij pozostałe części wniosku;
 • Po wysłaniu wniosku, otrzymasz e-mail z numerem Twojego nowego rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe oraz instrukcję, jak wykonać przelew potwierdzający na wskazany rachunek.
 • Wykonaj przelew potwierdzający na dowolną kwotę – wystarczy nawet 1 grosz.
 • Po pozytywnej weryfikacji przelewu, T-Mobile Usługi Bankowe prześle do Ciebie e-mail z potwierdzeniem zawarcia umowy i załączoną umową. Otrzymasz również z T-Mobile Usługi Bankowe zwrotny przelew na rachunek, z którego wykonałeś przelew potwierdzający. W tytule tego przelewu znajdziesz swój identyfikator klienta.
 • Od tego momentu będziesz mógł zalogować się do Twojego konta osobistego na stronie
  t-mobilebankowe.pl – podając swój identyfikator, który znalazł się w tytule przelewu z T-Mobile Usługi Bankowe.

Przez Kuriera:

 • We wniosku internetowym wybierz opcję „Kurier” i wypełnij pozostałe części wniosku;
 • Po wysłaniu wniosku, otrzymasz e-mail z numerem Twojego nowego rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe oraz instrukcję, jak wykonać przelew potwierdzający na wskazany rachunek.
 • W ciągu 2-4 dni od wysłania wniosku kurier złoży Ci wizytę (przygotuj dwa dokumenty ze zdjęciem do potwierdzenia tożsamości). Podpisz dostarczoną przez niego umowę.
 • Po wysłaniu wniosku, otrzymasz e-mail z numerem rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe oraz instrukcję, jak wykonać przelew potwierdzający wskazany rachunek.
 • Od tego momentu będziesz mógł zalogować się do Twojego konta osobistego na stronie
  t-mobilebankowe.pl – identyfikator klienta, który wykorzystasz przy logowaniu, znajdziesz w umowie.

A tak wyglądają parametry konta Freemium:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 złza krajowe przelewy internetowe wewnętrzne i zewnętrzne
 • 0 zł za pierwszą wpłatę we wpłatomaciew każdym miesiącu
 • 0 zł za 3 wypłaty z dowolnego bankomatuw Polsce i na świecie w każdym miesiącu
 • 0 zł za obsługę karty płatniczej debetowej wydanej do konta,przy dokonaniu transakcji bezgotówkowych kartą debetową i/lub kredytową za jedyne 200,00 zł miesięcznie
 Warunki do spełnienia:

Jak dla mnie prosty temat. Wystarczy zrobić zakupy za 300,00 zł i wtedy otrzymujemy pełny zwrot 15,00 na miesiąc na konto. Jest to równowartość 5%. Taki zwrot jest przyznany w kolejnym miesiącu. Jeśli wydamy mniej, to również będzie nam się to naliczało, natomiast należy pamiętać, że należy wydać na ten cel minimum 200,00 zł, wtedy też konto jest bezpłatne. Szkoda, że zwrot trwa tylko przez 6 miesięcy 😉 Wystarczy zatankować autko do pełna i jest już spełniony wymóg.

Możesz również skorzystać z większego zwrotu – nawet 25,00 zł miesięcznie przez 6 miesięcy (do 150,00 zł), jednak w tym celu musisz założyć nieco bogatsze konto: PREMIUM. Tutaj jednak musisz pamiętać o tym, żeby wydać minimum 500,00 zł, aby konto bezpłatne. Także taka kwota upoważnia Cię, do pełnego cashbacku, bo 25,00 to równowartość 5% zwrotu za zakupy. Nie można zapomnieć o wydaniu 500,00 zł…bo wtedy naliczą nam 18,99 zł za możliwość korzystania z tego konta.

Jeśli spodobało Ci się którejś z tych kont to skorzystaj, ja już założyłem Konto Premium i  korzystam z takiego zwrotu, fajne uczucie płacić za coś o 5% mniej, w łatwy sposób smile